ANGIELSKI BIELSKO BIAŁA? BEST CENTRUM!

ANGIELSKI BIELSKO BIAŁA? BEST CENTRUM!

Szukasz szkoły językowej, aby podszkolić swój język? A może czeka Cię podróż za granicę i chcesz przygotować się lepiej? Jesteś z Bielska lub okolic? Sprawdź Centrum Języków Obcych BEST!

ANGIELSKI – BIELSKO BIAŁA I OKOLICE

Szeroka oferta kursów języka angielskiego w Bielsko-Białej obejmuje nie tylko standardowe kursy dla młodzieży i dorosłych, które – w zależności od wybranej opcji – oferują zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu. Szkoła językowa Best (angielski – Bielsko) oferuje również kursy weekendowe, konwersacyjne, przygotowujące do konkretnych egzaminów (tak zwane: egzaminacyjne), biznesowe, dla firm oraz zupełnie indywidualne. Oferta jest na tyle szeroka, że każdy może znaleźć w niej coś dla siebie. Jeżeli szukasz kogoś, kto pomoże Ci wyszlifować Twój angielski –Bielsko-Biała nie ma lepszej szkoły do zaoferowania. Otwarta jest nie tylko dla mieszkańców lokalnych, ale i mieszkańców okolic i wszystkich chętnych do nauki języka angielskiego.

W Centrum Języków Obcych Best wykwalifikowana kadra kładzie szczególny nacisk na umiejętność komunikacji, czyli mówienie i rozumienie ze słuchu. Umiejętności czytania i pisania oraz przytaczanie zasad gramatyki również prowadzone są na zajęciach, a do tego szkoła oferuje bezpłatne materiały edukacyjne brytyjskiego wydawnictwa Pearson-Longman.

ANGIELSKI BIELSKO – NAJNIŻSZE CENY I RABATY

Ceny za kursy (język angielski – Bielsko Biała) nie są wysokie, a uczestnicy kursów mogą płacić za lekcje w 2, 4 lub 8 ratach. Dodatkowo osoby, które postanowiły dołączyć do szkoły w trakcie roku szkolnego, nie muszą już wnosić opłaty za cały kurs językowy, a jedynie za godziny lekcyjne pozostałe do zrealizowania.

Szkoła, w przypadku gdy zapisy trwają na język angielski (Bielsko-Biała, ale również oddziały w Tychach, Pszczynie czy Bieruniu), do dyspozycji uczestników oddaje również możliwości uzyskania wielu rabatów. Dla przykładu, język angielski (Bielsko) udziela rabaty dla zapisanych rodzin, pracowników i właścicieli małych przedsiębiorstw, rabaty dla nowych klientów lub klientów, którzy kontynuują naukę języka w Best Centrum, a także rabaty za dwa, a nawet trzy języki. Poza językiem angielskim, Best Centrum oferuje także kursy języków: niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, arabski, bułgarski, chiński, czeski, grecki i wiele, wiele innych!

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Centrum Języków Obcych BEST. Jest to firma z tradycją i historią, ponieważ już od 1996 r. jest jest największą szkołą językową w południowej części województwa śląskiego. Zapraszamy!