ZŁOMOWANIE AUTA – KIEDY I JAK?

ZŁOMOWANIE AUTA – KIEDY I JAK?

Nie jesteś w stanie przejść przeglądu? Żaden warsztat nie chce podjąć się naprawy Twojego samochodu, a koszt wymiany części znacząco przekracza jego koszt? Nie chcemy Cię martwić, ale... chyba pozostało Ci tylko jedno wyjście.

KASACJA POJAZDÓW – WIELICZKA, BYDGOSZCZ, OLKUSZ

Oczywiście – zdajemy sobie sprawę z tego, że złomowanie auta może być stresujące, szczególnie wtedy, gdy macie z samochodem za sobą naprawdę sporo pięknych kilometrów. Jednak nie taki diabeł straszny, jak go malują. Korzystanie z usług auto złomów to sposób, by uchronić się przed niepotrzebnymi wydatkami, a czasem można na tym jeszcze zarobić. Pytasz: jak? To bardzo proste.

Wystarczy, że zadzwonisz do wybranego auto złomu w Twojej okolicy, podasz informacje na temat auta, pracownicy Stacji Demontażu Pojazdów zaproponują Ci najwyższą rynkową cenę, jaką możesz dostać za swój wóz. Nieważne, czy interesuje Cię kasacja pojazdów Wieliczka czy inny auto złom, na pewno znajdzie się taki, który rozwiąże Twój problem. Tym bardziej że dziś auto złomy działają na terenie całej Polski, w każdym większym mieście.

CZEGO POTRZEBUJESZ DO KASACJI?

Do zezłomowania pojazdu potrzebnych będzie Ci kilka dokumentów. Jeśli jesteś właścicielem pojazdu, w punkcie złomu wymagane będą: dowód rejestracyjny, karta pojazdu (jeśli była wydana) oraz dowód osobisty. Pamiętaj, że przed oddaniem samochodu możesz odzyskać z niego nie tylko najwyższą możliwą cenę za pojazd wypłaconą gotówkową od ręki.

W przypływie stresu, zanim przyjedzie laweta auto złomu, nie zapomnij wyciągnąć z auta wszystkich elementów, które mógłbyś sprzedać lub wykorzystać: dywaniki gumowe, wycieraczki, odświeżacze. Również pamiątki, przywieszki przy lusterkach i wszystko, co ma dla Ciebie wartość sentymentalną. Nie martw się, że nie masz jak odwieźć auta na złom – większość działających w Polsce rzetelnych auto złomów podstawi Ci lawetę pod wskazany adres zupełnie za darmo!

Uwaga! Jeżeli nie jesteś prawnym właścicielem samochodu, pracownicy auto złomu będą wymagać od Ciebie zgody na kasację. Pamiętaj jednak, że nie musi to być jednak upoważnienie notarialne. Tego typu upoważnienie wystarczy wypisać, nie – wzór znajduje się w sieci. W przypadku gdy więcej osób jest właścicielami auta, potrzebne będą podpisy wszystkich właścicieli.