SZYBKIE PRZEWOZY W POLSCE I ZA GRANICĄ

SZYBKIE PRZEWOZY W POLSCE I ZA GRANICĄ

Wybierasz się na wycieczkę po Polsce lub za granicą i szukasz szybkiego, rzetelnego i taniego przewoźnika? Mamy dla Ciebie aż trzy podpowiedzi! Poznaj wrocektravel.pl, moj-bus.pl i lucastour.pl. Sprawdź, jakie usługi oferują oraz dlaczego warto powierzyć swoją wycieczkę właśnie w ich ręce. Przeczytaj krótkie charakterystyki i wybierz przewoźnika, który spełnia Twoje wymagania. Życzymy cudownej podróży!

WYNAJEM AUTOKARU WROCŁAW – JEDZIESZ, DOKĄD CHCESZ!

Pierwszy z omówionych dziś przewoźników, czyli wrocektravel.pl, oferuje miłośnikom podróży wynajem autokaru Wrocław. Do dyspozycji otrzymujesz jeden z trzech nowoczesnych i doskonale wyposażonych autokarów – każdy dostosowany jest do innej liczby osób. Możesz mieć zaplanowaną trasę podróży i wszystko dopięte na ostatni guzik, ale wcale nie musisz. Ten przewoźnik przygotuje plan trasy dla Ciebie, a także zaproponuje najlepsze noclegi, wyżywienie oraz atrakcje, które Ty i Twoja grupa możecie odwiedzić po drodze. Miejsce docelowe powinno się znajdować w Polsce lub u sąsiadów – wszędzie tam zawiezie Cię wrocektravel.pl. Zajrzyj na stronę i poznaj więcej szczegółów.

WROCŁAW LUBLIN I INNE POPULARNE TRASY

Interesują Cię popularne, niekiedy długie trasy na terenie Polski, np. Wrocław Lublin, Radom Warszawa, Lublin Kraków, Gdańsk Elbląg czy Zamość Katowice? W takim razie właściwym miejscem dla Ciebie będzie moj-bus.pl. Kupując bilet na tej stronie, oszczędzasz czas i fundusze. Nie jest to przewoźnik, tylko firma zbierająca usługi różnych tanich przewoźników. Sam ustalasz, który przejazd odpowiada Ci pod względem ceny, terminu i miejsc odjazdu/przyjazdu. Ponieważ serwis działa całodobowo, bilet kupisz nawet w nocy i w święta. Masz możliwość wykorzystania rabatów przysługujących osobom zamawiającym bilety online. Otrzymujesz na bieżąco informację, które miejsca są już zajęte, a które można zarezerwować.

PRZEWÓZ DO NIEMIEC I HOLANDII Z CAŁEJ POLSKI

Wybierasz się do pracy za granicę lub w odwiedziny do bliskich? Tani i wygodny przewóz do Niemiec, Holandii bądź Belgii – i z powrotem! – zapewni Ci lucastour.pl. Wyjazdy odbywają się pięć razy w tygodniu, więc dotrzesz za granicę błyskawicznie i wrócisz w zaplanowanym dniu. Przewoźnik działa na terenie następujących województw: podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie oraz dolnośląskie. Podróżnicy zabierani są wygodnymi, dużymi busami klasy VIP na dziewięć osób. Masz do dyspozycji rozkładane fotele, klimatyzację, DVD oraz sieć Wi-Fi.