Praktyczny prezent dla gości weselnych. Co wybrać?

Praktyczny prezent dla gości weselnych. Co wybrać?

To już swego rodzaju tradycja, że weselni goście otrzymują od Młodej Pary drobne upominki. Zazwyczaj nowożeńcy decydują się na coś, co bezpośrednio wiąże się z klimatem uroczystości lub ich osobistą historią. Nie są to raczej praktyczne upominki - dlaczego? Być może Młodym brakuje pomysłów, dlatego dziś podrzucamy garść inspiracji!

Wspólne zdjęcie

Utarło się, że prezent dla gości weselnych powinien czekać na nich przy nakryciu stołu. Często wręczany jest również po zakończonej zabawie, jednak przygotowywany jest odpowiednio wcześniej. Warto odejść od tej metody i postawić na żywioł! Podczas wesela z pewnością będzie okazja, aby zrobić sobie z gośćmi kilka wspólnych zdjęć. Za pomocą specjalnych aparatów można od razu je wydrukować i wręczyć bliskim. Z kolei plik zapisany na dysku aparatu można wydrukować, oprawić w ramę i wręczyć tym najważniejszym gościom, jak np. rodzina czy świadkowie. Taki fotoplakat w ramie to doskonała pamiątka dla każdego uczestnika wesela, a szczególnie dla najbliższych!

Zaproszenie na imprezę z okazji rocznicy

Pamiętasz ekscytację związaną z wręczaniem zaproszenia na osiemnastkę czy wesele? Dlaczego nie powtórzyć tego na samej uroczystości? Niektórzy nowożeńcy decydują się od razu zorganizować huczną imprezę z okazji 1-szej rocznicy Ślubu, na którą zapraszają oczywiście gości weselnych. To doskonały upominek dla najbliższych, który z pewnością wywoła na ich twarzach uśmiech oraz ekscytację! Taka forma upominku nie jest oczywiście zbyt popularna, jednak zdecydowanie warto ją rozważyć. Szczególnie, jeśli twoi goście to osoby młode, które lubią i potrafią się bawić. Dla osób starszych, które być może nie przepadają już za hucznymi zabawami, możesz wręczyć zaproszenia na uroczystą kolację lub obiad w restauracji.

Praktyczne gadżety

Zamiast kolejnego magnesu, świeczki czy słodkości, warto podarować swoim gościom weselnym coś nieco bardziej użytecznego. Coś, co nie zostanie rzucone na dno szuflady, lecz będzie po prostu przydatne. Jak się pewnie domyślacie, nie łatwo znaleźć taki przedmiot. Od czego są jednak specjaliści? Organizacja wesel, Opole czy Trójmiasto, wszędzie bez problemu uda ci się znaleźć doświadczonych fachowców, którzy organizację uroczystości weselnych maja we krwi! Takie osoby zadbają nie tylko o dekoracje, odpowiednie ustawienie stołów czy muzykę. Z przyjemnością doradzą ci również z zakresu upominków dla rodziców i gości, a dodatkowo zorganizują i pięknie zapakują wszystkie niezbędne przedmioty! Czasem warto polegać na wiedzy specjalistów.