Pandemia, a działalność firm online

Pandemia, a działalność firm online

Pandemia przyspieszyła cyfryzację wielu firm i instytucji. Od dłuższego czasu możemy zaobserwować wzrost znaczenia e-commerce oraz digital marketingu. Takie zmiany sprawiły, że nie tylko w szybszy sposób zrobimy zakupy online, ale także możemy skorzystać z internetowej porady lekarskiej czy wybrać się na wystawę online. W związku z całkowitym przejściem wielu firm do świata online warto skorzystać z usług specjalistów, którzy pomogą zaistnieć nam w internecie. Podpowiadamy na jakie usługi szczególnie warto zwrócić uwagę.

Strona internetowa- wizytówka online Twojej firmy

Posiadanie witryny www to kluczowa kwestia, od której powinniśmy zacząć działanie naszej firmy w świecie online. Tworzenie sklepów internetowych jednak powinniśmy zostawić specjalistom, którzy zadbają, by potencjalni klienci mogli w szybki i sprawny sposób zapoznać się z naszą ofertą i dokonać zakupów. Sama strona internetowa powinna być przejrzysta i intuicyjna w obsłudze. Równie ważna jest jej widoczność w wyszukiwarce Google, dlatego warto zatrudnić specjalistów, którzy ją wypozycjonują, by łatwiej do nas dotrzeć.

Obsługa informatyczna- dlaczego powinniśmy ją zlecić?

Tak szybka cyfryzacja sprawiła również, że coraz częściej mamy do czynienia z atakami hakerów, którzy stanowią zagrożenie nie tylko dla naszej firmy, ale również danych naszych klientów. W końcu nie chcemy, by ktokolwiek wykradł dane osobowe, takie jak numery bankowe kart kredytowych, dane kontaktowe, czy też numery dowodu osobistego. Dlatego obsługa it Poznań pomoże uchronić naszą stronę internetową przed niepożądanymi działaniami.

Bezpieczeństwo Twojej firmy to podstawa!

Jest wiele sposobów, by uchronić naszą stronę www przed kradzieżą poufnych danych.  Jednym z nich na pewno jest system ubiquiti unifi, dzięki któremu nasza sieć będzie bezpieczna na wielu płaszczyznach.

Tak szybki rozwój technologii i e-commerce to wielkie możliwości dla wielu firm, jednak wiąże się to też z wieloma zagrożeniami, które za sobą niesie.

Do słabo zabezpieczonego systemu z łatwością jest się włamać i nie potrzeba wcale do tego specjalnej wiedzy czy umiejętności. Dlatego na pewno na bezpieczeństwie nie ma co oszczędzać, warto korzystać z najlepszych zabezpieczeń dostępnych na ryku oraz zatrudniać profesjonalistów z dziedziny informatyki, którzy 24h na dobę będą czuwać nad naszą stronę internetową. Taka inwestycja jest zwrotna i dzięki niej z pewnością odniesiemy sukces w świecie online!