Oryginalne pomysły na prezent ślubny

Oryginalne pomysły na prezent ślubny

Wybierasz się na wesele? To idealny moment aby zastanowić się, co możesz kupić Parze Młodej na prezent ślubny. Wybór idealnego upominku to niełatwe zadanie, zwłaszcza jeśli zależy nam na tym, aby był on wyjątkowy i oryginalny. Przedstawiamy ciekawe pomysły na prezent, który z pewnością zaskoczy i ucieszy nowożeńców. Sprawdź!

Pomoc w organizacji wesela

Prezentem, który Para Młoda zazwyczaj dostaje od swoich rodziców czy bliskich członków rodziny jest pomoc w organizacji wesela. Zarówno finansowa, ale również w formie wsparcia w przygotowaniach. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromnym przedsięwzięciem jest organizacja tej wyjątkowej uroczystości. Niekiedy przygotowania rozpoczynają się nawet rok przed tym ważnym dniem. Doskonałym pomysłem na prezent z okazji zawarcia związku małżeńskiego będzie wynajęcie firmy, dla której organizacja wesel Opole to ogromna pasja. Taka firma oferująca usługi organizacji wesela zajmie się między innymi stworzeniem motywu uroczystości oraz harmonijnej koncepcji dekoracji sali, sporządzeniem harmonogramu przyjęcia czy organizacją fotografa. Cała organizacja odbędzie się w oparciu o przewidziany na tę uroczystość budżet.

Fotoplakat w ramie na prezent

Oryginalny i gustowny fotoplakat w ramie to doskonały pomysł na ślubny upominek dla nowożeńców. Taki fotoplakat może zawisnąć we wspólnym mieszkaniu Pary Młodej, na przykład w salonie lub w sypialni i nadać wnętrzu charakteru.  Dodatkowo plakaty w ramie prezentują się jeszcze bardziej stylowo i elegancko. Warto wybrać takie, które wpasowują się w tematykę uroczystości lub są związane z zainteresowaniami osób, które chcemy obdarować. Doskonałym pomysłem na prezent ślubny będzie fotoplakat stworzony ze zdjęcia Młodej Pary. Taki upominek z pewnością okaże się wyjątkową pamiątką z tego ważnego dnia, jakim jest uroczystość zaślubin.

Wspólne mieszkanie nowożeńców

Każda Para Młoda marzy o wyjątkowym mieszkaniu bądź domu. O własnych czterech ścianach, do których zawsze chętnie się wraca po całym dniu. Ciekawym pomysłem na prezent ślubny będzie voucher na projekt wnętrz Wrocław mieszkania nowożeńców. W końcu idealne mieszkanie to takie, które jest nie tylko funkcjonalne, ale również stylowe. Możliwość stworzenia wymarzonego projekty z doświadczonym architektem wnętrz to z pewnością upominek, który przypadnie do gustu Parze Młodej. Jest to także oryginalny i nieoczywisty upominek, który sprawdzi się doskonale, jeśli chcemy zaskoczyć nowożeńców!