NIETYPOWE USŁUGI DLA KAŻDEGO

NIETYPOWE USŁUGI DLA KAŻDEGO

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, o jakie usługi może starać się na polskim rynku. Szczególnie osoby starsze, które są na bakier z technologią, nie wiedzą, co oferują nam dziś branże usługowe. Oto rozpiska najciekawszych usług, które znaleźć można w sieci.

OSTRZENIE NOŻY – NIE TYLKO OSTRZAŁKI

Nie od dziś wiadomo, że w większości sklepów, w których kupujemy noże, dostępne są także elementy zapewniające samodzielne ostrzenie noży, czyli ostrzałki i inne narzędzia dbające o to, by noże cieszyły się ostrym ostrzem przez długi czas. Jednak czy wiedzieliście, że niektóre ze sklepów posiadają profesjonalną usługę ostrzenia? Bez problemu można przywieźć bądź nadesłać noże i oddać sprawę w ręce fachowców. Niestety każdy, nawet posiadający najostrzejszą klingę z najlepszej gatunkowo stali, będzie kiedyś potrzebował ponownego naostrzenia. Dzięki usługom tego typu tępy nóż nie będzie już dla nas problemem.

KALIGRAFIA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Jest to idealne rozwiązanie, po które sięgają osoby poszukujące kreatywnego pomysłu na prezent. Upominek prezentuje się znacznie lepiej, gdy towarzyszy mu dedykacja od serca. A co, jeśli nie mamy talentu do pisania ani wprawnego pióra, które ozdobiłoby prezent i nie przypominało krzywego bazgrołu? Naprzeciw nam wychodzi kaligrafia – a właściwie usługa kaligrafii na życzenie. W ręce profesjonalistów, którzy parają się tym zajęciem od lat i posiadają odpowiednie narzędzia, które nie rozmażą upominku, możemy oddać praktycznie wszystko. Od dyplomów, certyfikatów, książek, po kartki z życzeniami czy zaproszenia.

WYWOŁYWANIE NIETYPOWYCH ZDJĘĆ

W temacie usług specjalizujących się w tworzeniu wyjątkowych prezentów, nie można zapominać o zdjęciach. Typowe, w ramce to upominek piękny, lecz nieco oklepany, być może warto więc zainteresować się tematem dość... głębiej? Przecież wywoływanie zdjęć nie kończy się na standardowych rozmiarach i papierach. Pamiątkowe wydruki archiwalne, umieszczanie zdjęć na przedmiotach codziennego użytku (obudowach na telefon, poduszkach, kubkach czy w formie puzzli) i na nietypowych materiałach (drewno, stal, płótno) – rynek fotograficzny posuwa się do coraz odważniejszych, kuszących rozwiązań, które nadają fotografiom zupełnie nowe znaczenie.

A jakie jeszcze znacie pomysły na nietypową, lecz sprawdzoną usługę, którą łatwo jest znaleźć w sieci i z której bez problemu można dziś skorzystać? Chętnie poznamy Wasze propozycje i weźmiemy je pod uwagę w kolejnych wpisach.