NAJLEPSZY SERWIS PIECYKÓW KRAKÓW

NAJLEPSZY SERWIS PIECYKÓW KRAKÓW

Zepsuł Ci się piecyk? Skorzystaj z serwisu napraw, w którym pracują specjaliści z wieloletnią praktyką. Umów się w dogodnych dla Ciebie godzinach i powierz kompleksowe zadania w ręce osób, które zajmują się tym na co dzień. Przekonaj się, jak działa serwis piecyków Kraków i co może Ci zaoferować małopolska firma. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich, zanim z zepsutego piecyka zacznie uwalniać się zabójczy czad!

Na czym polega serwis piecyków Kraków?

Mieszkańcom województwa małopolskiego korzystającym z urządzeń ogrzewających, w których dochodzi do spalania, prędzej czy później potrzebny będzie serwis piecyków Kraków. To kompleksowa usługa, która może obejmować do wyboru: przeglądy okresowe, czyszczenie piecyków, montaż i naprawy piecyków gazowych, odkamienianie wężownic, a także regulację ciśnień gazu na urządzeniu.

Przykładowo przegląd okresowy polega na sprawdzeniu działania podzespołów piecyka gazowego. Nawet jeśli wydaje Ci się, że działa sprawnie, przez sezonem grzewczym zdecydowanie warto to zrobić – dbałości o bezpieczeństwo nie można przecenić! Z kolei czyszczenie piecyka polega na rozebraniu urządzenia, umycie części i zamontowanie z powrotem. Następnie specjaliści wyregulują piecyk i dokonają analizy spalin. Na koniec otrzymasz zaświadczenie odbytego przeglądu.

Serwis piecyków Kraków – urządzenia jakich marek można naprawić lub poddać przeglądowi?

Krakowski serwis oferuje usługi dotyczące piecyków wszystkich popularnych marek, w tym: Junkers, Vaillant, Termet, Saunier Duval. Na wizytę możesz się umówić w dogodnym dla Ciebie czasie. Zazwyczaj między 8:00 a 20:00, jednak jeśli potrzebujesz przeglądu czy naprawy piecyka w awaryjnej sytuacji poza godzinami działania serwisu, możesz poprosić o przybycie w niestandardowym czasie.

Dzięki montażu piecyka przez specjalistów zachowujesz gwarancję producenta na to urządzenie, więc w razie czego będziesz mógł zwrócić lub wymienić piecyk w miejscu zakupu. Co istotne, po montażu, czyszczeniu lub naprawie urządzenia dostaniesz zalecenia, jak korzystać z niego bezpiecznie i wydajnie.