Jest potrzeba – jest i rozwiązanie!

Jest potrzeba – jest i rozwiązanie!

Pytanie typu "najlepszy >usługodawca< w >mieście<" to jedna z fraz najczęściej wpisywanych w wyszukiwarkę Google. Poszukujemy wszystkich: od fryzjera przez lekarza po specjalistów niszowych branż, ściśle związanych z wykonywanym zawodem (np. przeprowadzających badania nieniszczące). Dzisiejszy wpis poświęciliśmy prezentacji najlepszych specjalistów z różnych branż. Sprawdź, czy właśnie Tobie ich potrzeba!

Chmajgroup.pl – optymalizacja kosztów logistycznych i doradztwo logistyczne

Specjalnością firmy Chmaj jest m.in. optymalizacja kosztów logistycznych. Audyt obejmuje ocenę stanu logistyki Twojej firmy – w całości lub wskazanego przez Ciebie obszaru. W efekcie uzyskasz listę problemów, które wymagają zupełnej zmiany lub drobnej poprawy. A to i tak nie wszystko, bo od firmy otrzymasz również propozycje gotowych rozwiązań i podpowiedzi, dzięki którym zaoszczędzisz na logistyce. Chmaj wraz z rozpoznawaniem problemów oferuje kompleksowe doradztwo i wsparcie.

Nowyinteres.pl – planowanie budżetu i gotowy biznes plan

Jak napisać biznesplan? Pytanie to spędza sen z powiek wielu osobom, które myślą o zrezygnowaniu z pracy w korporacji na rzecz prowadzenia własnego biznesu. Problem w tym, że do tej pory niczego nie załatwiały samodzielnie i nie wiedzą, od czego zacząć. Tu pojawia się firma NowyInteres.pl, która oferuje wsparcie podczas stawiania pierwszego, najtrudniejszego kroku. Na stronie znajdziesz m.in. gotowe kreatory przychodów, kosztów czy zatrudnienia, szablony biznesplanów, symulacje wydatków i zysków.

Portalprzemyslowy.pl – informatyzacja przedsiębiorstwa i automatyzacja produkcji

Portal przemysłowy to kolejne miejsce dla osób, które pracują w branży przemysłowej i spotkały się z wyzwaniami. Przykładowe sposoby na poprawę sytuacji Twojej firmy to informatyzacja przedsiębiorstwa, skorzystanie z opracowanej przez firmę GOLWITT indywidualne strategie marketingowe, kampanie promocyjne, wyciągnięcie wniosków z przeprowadzonych na zlecenie badań rynkowych. Dodatkowo na Portalu przemysłowym sprawdzisz indeksy giełdowe, zapoznasz się z artykułami branżowymi i dotrzesz do najlepszych dotarcie inżynierów z przemysłu (z aż 30 000 obecnych w bazie!).

Nexo.technology – produkcja laminatów na potrzeby klientów

Chcesz rozszerzyć funkcjonalność samochodu czy żaglówki? A może poszukujesz profesjonalnego i atrakcyjnego cenowo producenta laminatów? Znajdziesz go na stronie nexo.technology. Produkcja laminatów odbywa się jednostkowo bądź seryjnie. Jako zamawiający masz dowolność wybrania koloru formy i materiałów: żywic poliestrowych, epoksydowych. Przedsiębiorcy oferują Ci również konsultacje i projektowanie CAD, jeśli potrzebujesz wsparcia.

Podnosnikigdansk.pl – wynajem podnośników pomorskie województwo (Gdańsk, Sopot, Gdynia)

Osoby zamieszkujące województwo pomorskie – główne miasta, ale także okolice Trójmiasta – mogą się zdecydować na sprawdzony wynajem podnośników pomorskie. Firma Richert dostarcza rozwiązania dla osób, które chcą przeprowadzić prace dekarskie lub blacharskie, montaż lub naprawę oświetlenia, odśnieżanie dachów i usuwanie sopli, a także inne prace wykonywane na wysokościach przy budynkach. Zapamiętaj stronę podnosnikigdansk.pl, jeśli jesteś właścicielem hotelu lub pensjonatu w trójmieście!

Rotacyjnie.pl – fotografia architektury i fotografia wnętrz Gdańsk

Pozostańmy przez chwilę przy mieszkańcach Trójmiasta i województwa pomorskiego. Bez względu na to, czy prowadzisz hotel, czy chcesz wynająć, sprzedać lub udekorować swój dom, przyda Ci się strona rotacyjnie.pl pani Róży Więckowskiej. W ofercie artystki znajduje się m.in. fotografia wnętrz Gdańsk. Zajrzyj do portfolio, by przekonać się, jak magicznie może wyglądać Twój budynek już wkrótce.

Berrylife.pl – obsługa eventów i stoiska targowe

Potrzebne Ci wsparcie marketingowe? Profesjonalne wsparcie w nowoczesnym wymiarze otrzymasz od firmy Berrylife. Jej specjalnością jest obsługa eventów i wdrażanie rozwiązań multimedialnych podczas wykładów, eventów, targów, wystaw itd. Instalacje bogate w nowoczesne technologie nie pozostawią nikogo obojętnym. Wyróżnij się na tle innych firm i przekonaj odbiorców, że Twoje produkty czy usługi są najlepsze.

Xbiuro.com – coworking i biuro na godziny w Katowicach

Spotkałeś się z określeniem: coworking (Katowice to miasto, w którym działa firma xSolutions)? Oznacza ono pracowanie razem z innymi ludźmi... choć niekoniecznie razem. Termin ten znają przede wszystkim freelancerzy i osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze. Jeśli do nich należysz i potrzebne Ci biuro na godziny w Katowicach, by przyjąć klientów, zleceniodawców lub potencjalnych wspólników, xbiuro.com to miejsce dla Ciebie. Wirtualne biuro w Katowicach pomaga zyskać spokój i ciszę, których być może nie masz w domu.