Jak uwiecznić imprezę urodzinową?

Jak uwiecznić imprezę urodzinową?

Organizujesz wyjątkowe przyjęcie urodzinowe, na którym pojawią się wszyscy twoi najbliżsi i przyjaciele? Z pewnością zastanawiasz się, w jaki sposób uwiecznić ten wyjątkowy dzień! W trakcie zabawy i opiekowania się gośćmi nie łatwo jest pamiętać o robieniu zdjęć, a tym bardziej o tych grupowych! Podpowiadamy, w jaki sposób najlepiej uwiecznić imprezę urodzinową.

Wyznacz fotografa

Aby relacja z imprezy urodzinowej była satysfakcjonująca, najlepiej jest wyznaczyć konkretną osobę, która będzie odpowiedzialna za robienie zdjęć. Zapytaj gości, czy któryś z nich nie chciałby podjąć się takiego wyzwania np. w ramach urodzinowego prezentu. Wiele osób amatorsko pasjonuje się fotografią i posiada profesjonalne aparaty fotograficzne, takie jak lustrzanki i popularne instaxy. Jeśli wybierzesz urodzinowego fotografa, nie będziesz mieć problemu z brakiem grupowych zdjęć, a jakość fotografii z pewnością cię zadowoli. Taka fotograficzna pamiątka to prawdziwy skarb!

Samowyzwalacz czyni cuda!

Jeśli nie masz możliwości wyznaczenia konkretnego gościa odpowiedzialnego za relację zdjęciową, postaraj się samodzielnie zorganizować czas na grupowe zdjęcia. To z nimi w trakcie imprezy jest największy problem, ponieważ goście często rozchodzą się do innych pomieszczeń, spóźniają się, wychodzą wcześniej lub po prostu ciężko ich złapać. Gdy na przyjęciu obecni będą już wszyscy zaproszeni, postaraj się możliwie szybko zebrać ich razem, a następnie poprosić o kilka wspólnych zdjęć. Świetnym rozwiązaniem będzie w tym przypadku funkcja samowyzwalacza w telefonie oraz ustawienie serii zdjęć. Grupową fotografię możesz później wywołać i podarować uczestnikom spotkania, wkleić je do albumu lub zrobić pamiątkowy fotoplakat na ścianę, który każdego dnia będzie przypominał ci o wyjątkowym jubileuszu!

Nietypowa pamiątka

Niektóre osoby decydują się na bardziej spektakularne formy uwiecznienia imprezy urodzinowej, takie jak np. fotobudki czy filmowanie dronem. To oczywiście nieco droższe rozwiązania, ale końcowe efekty są naprawdę zachwycające. Jeśli twoja impreza urodzinowa odbywa się w plenerze, to film nagrany dronem będzie prawdziwym strzałem w 10. Fotobudki to z kolei doskonały pomysł na zabawne i kreatywne zdjęcia, które są później pamiątką dla wszystkich urodzinowych gości. Takie zdjęcia drukowane są od ręki, dlatego goście uwielbiają je robić!

Chyba nikt nie wyobraża sobie swojej imprezy urodzinowej bez pamiątki w postaci zdjęć. Jeśli najbliższy jubileusz jest dla ciebie naprawdę istotny, zdecyduj się na konkretne i niezawodne rozwiązania.