Jak uwiecznić imprezę firmową?

Jak uwiecznić imprezę firmową?

Imprezy integracyjne to ważna sprawa w każdej firmie, której zależy na dobrych relacjach pomiędzy pracownikami. Zdarza się, że tego typu wydarzenia organizowane są przy okazji ważnego jubileuszu czy sukcesu firmy. Warto wówczas uwiecznić wyjątkowe spotkanie i stworzyć firmową pamiątkę na przyszłość. Jak to zrobić?

Doświadczony fotograf

Wielu przedsiębiorców zapomina, że uczestnicy imprezy integracyjnej nie mają raczej głowy do nagrywania filmów i robienia zdjęć. Nawet, jeśli to zrobią, są to materiały dość amatorskie, które raczej rzadko nadają się do publikacji. Aby mieć pewność, że wydarzenie zostanie odpowiednio udokumentowane, warto zatrudnić profesjonalnego fotografa. Takie osoby pojawią się na wydarzeniu tylko po to, aby uwiecznić najważniejsze momenty, a efekt ich pracy będzie niezwykle satysfakcjonujący. Aparaty fotograficzne, z których korzystają profesjonaliści to sprzęt z najwyższej półki, a zatem zdjęcia bez wątpienia będą nadawały się np. do publikacji w mediach społecznościowych firmy.

Profesjonalna relacja filmowa

Poza zdjęciami warto również zadbać o film z imprezy. To również zadanie dla fachowca, który oprócz nagrania materiałów zajmie się również montażem wideo. Taki film to nie tylko pamiątka dla firmy, ale również doskonały materiał reklamowy, który bez wątpienia zainteresuje potencjalnych pracowników przedsiębiorstwa. Szukając specjalisty filmowego zwróć uwagę na sprzęt, z którego korzystają. Obecnie możliwości jest naprawdę wiele: klasyczna relacja, dynamiczny teledysk, a może filmowanie dronem? Wszystko jest kwestią twojego zamysłu i potrzeb. Jedno jest pewne: uwiecznienie ważnego wydarzenia firmowego połączonego z imprezą integracyjną jest niezwykle ważne, a profesjonalny film będzie wyjątkową niespodzianką dla wszystkich uczestników spotkania.

Pamiątki dla pracowników

Wyjątkowe wydarzenie firmowe to ważna chwila nie tylko dla założycieli przedsiębiorstwa, ale również dla jego pracowników. W końcu to ich ciężka praca pozwala firmie osiągać biznesowe cele. Sama impreza integracyjna jest dla kadry świetną nagrodą i okazją do nawiązania bliższych relacji ze współpracownikami, jednak może warto pomyśleć o czymś więcej? Dodatkowa premia, voucher na ciekawe wydarzenie, a może elegancki fotoplakat z firmowym zdjęciem z imprezy? Pracownicy bez wątpienia ucieszą się z prezentów i będą czuli się wyróżnieni oraz docenieni. Warto postawić na coś sentymentalnego, co dodatkowo zacieśni ich więzi z firmą. Nie można oczywiście zapomnieć o nagrodach personalnych, które bez dwóch zdań należą się najlepszym pracownikom.