Depilacja – zrób to sama!

Depilacja – zrób to sama!

Gęste, szybko odrastające włosy na nogach, pod pachami czy bikini to zmora niejednej kobiety. Używanie maszynki do golenia pięć razy w tygodniu, to prawdziwe utrapienie i strata czasu. Istnieje wiele alternatyw, dzięki którym będziemy cieszyć się gładką skórą przez długi czas, nie wydając na to fortuny. Podpowiadamy w jaki sposób szybko pozbyć się owłosienia z każdego miejsca na ciele!

Domowa depilacja – sposób na piękną i gładką skórę

Depilacja woskiem jest cenionym sposobem na pozbycia się włosków ze względu na jej dokładność, trwałość oraz szybkość wykonywania zabiegu. Po jednorazowym użyciu możemy cieszyć się piękną skórą nawet przez kilka tygodni. A w dodatku włoski po depilacji odrastają słabsze i jest ich coraz mniej. Jedyne czego potrzebujesz to sprawdzony podgrzewacz do wosku, takie urządzenia są bardzo proste w obsłudze i po zapoznaniu się z instrukcją użytkowania bez problemu samodzielnie usuniesz zarost.

W jaki sposób wykonać zabieg usuwania włosków?

Aby wykonać prawidłowo depilację musimy nałożyć na skórę ciepły wosk, który następnie przykryjemy fizelinowym paskiem. Czekamy aż wosk zastygnie, a następnie odrywamy szybkim ruchem wosk w przeciwnym kierunku do wzrostu włosków. Taki zabieg jest szybki do wykonania, dzięki czemu będziesz mogła oszczędzić sporo czasu.

Inne zabiegi, które wykonasz sama

Nie tylko depilację możesz wykonywać sama. Możesz zorganizować w swoich czterech ścianach mini salon urody, w którym będziesz wykonywała zabiegi, takie jak w salonie kosmetycznym. Wystarczy odrobina przestrzeni i inwestycja w odpowiedni sprzęt. Co warto mieć we własnym salonie kosmetycznym? Na pewno ciekawym pomysłem jest zestaw do stylizacji rzęs, dzięki posiadaniu na własny użytek takiego sprzętu możemy oszczędzić sporo pieniędzy, a w dodatku przedłużać i zagęszczać rzęsy koleżankom, co może stać się idealnym pomysłem na wspólnie spędzony czas. W https://outletkosmetyczny24.pl/ możecie dostać sprzęt i akcesoria kosmetyczne w bardzo dobrych cenach. Dostaniecie tu zestawy do wykonywania manicure od najlepszych producentów na rynku, a także szeroki wybór kosmetyków, mebli i różnego rodzaju urządzeń!

Stwórz własny salon piękności!

Organizacja własnego salonu urody to świetny pomysł dla zabieganych kobiet, które nie mają czasu na regularne wizyty u kosmetyczki. Takie miejsce to także strefa relaksu. Na zabiegi możesz zaprosić koleżanki, gdzie oprócz poprawiania urody, wypijecie lamkę wina, posłuchacie muzyki i miło spędzicie czas! Czy to nie brzmi po prostu cudownie?