3 pomysły na wspaniałe pamiątki ze ślubu

3 pomysły na wspaniałe pamiątki ze ślubu

Ślub to niezwykle ważna i wyjątkowa uroczystość. Państwo Młodzi chcą, aby ten wyjątkowy dzień pozostał w ich pamięci na dłużej, dlatego starają się zatrzymać wspomnienia w formie różnego rodzaju pamiątek. Są to zazwyczaj zdjęcia, ale pomysłów jest znacznie więcej. Sprawdź 3 pomysły na wspaniałe pamiątki ze ślubu, na które zazwyczaj decyduje się Para Młoda!

Zdjęcia - najpopularniejszy sposób na zachowanie wspomnień

Wiele Par Młodych decyduje się na wynajęcie profesjonalnego fotografa, który towarzyszy im w tym wyjątkowym dniu - od przygotowań, aż do późnych godzin, podczas których odbywa się wesele. Posiada on aparaty fotograficzne, dzięki którym zdjęcia są najwyższej jakości. Następnie wybierane są te najlepsze i obrabiane przez fotografa. To doskonała pamiątka z tego ważnego dnia. Para Młoda rozsyła zazwyczaj zdjęcia także gościom. Wiele osób decyduje się również na osobną sesję zdjęciową, która odbywa się w najbliższym czasie po weselu. W tym celu Państwo Młodzi wybierają piękną scenerię i zapraszają fotografa. Zazwyczaj jest to jakiś urokliwy zamek lub po prostu piękne miejsce w otoczeniu natury, rzadziej jest to studio fotograficzne. Zdjęcia to doskonała pamiątka z tego wyjątkowego dnia!

Film - uchwyci to, czego nie ma na zdjęciach

Doskonałym pomysłem na wyjątkową pamiątkę ze ślubu oraz wesela jest film. W tym celu również warto wynająć profesjonalistów, którzy zajmują się tworzeniem filmów z różnego rodzaju wydarzeń. Zazwyczaj wykorzystują oni dobrej jakości kamerę, ale równie popularne jest filmowanie dronem. Cały film jest następnie montowany, a Para Młoda otrzymuje go w gotowej wersji. To doskonała pamiątka ze ślubu. Film jest w stanie uchwycić to, co na zdjęciach jest znacznie trudniej przedstawić, na przykład składanie przysięgi małżeńskiej lub pierwszy taniec. Pamiątka ze ślubu w postaci filmu to świetny pomysł. Z pewnością wspaniale będzie włączyć film po latach i powspominać ten piękny dzień!

Fotoplakat ze wspólnym zdjęciem Pary Młodej

Zarówno zdjęcia ze ślubu jak i film przechowujemy zazwyczaj na naszym komputerze i na co dzień do nich nie zaglądamy. Jeśli zależy nam na wyjątkowej pamiątce, która będzie przywoływać wspomnienia z tego pięknego dnia, to doskonałym pomysłem jest fotoplakat ze wspólnym zdjęciem. Możemy go powiesić w salonie lub sypialni. To pamiątka, która codziennie będzie nam przypominać o tym wspaniałym dniu i wspólnej miłości. Wykonanie fotoplakatu z łatwością zlecimy specjalistom. Wystarczy, że wybierzemy odpowiednie zdjęcie, które według nas powinno znaleźć się na fotoplakacie.